אודותינוסמי את מאיר היא הרשת האקסקלוסיבית והוותיקה ביותר באזור הדרום אשר אחראית על הלבשת חתנים וחתני בר מצווה כבר למעלה מ-4 עשורים. הרשת הוקמה על ידי סמי לפני 44 שנים וכיום היא מונה 3 חנויות מרהיבות שמנוהלים על ידי בניו של סמי, חיים ואיציק. אלפי חתנים לא טועים ומוניטין רב אותו בנתה הרשת בשנות פעולתה, מאפשרים לה לעבוד עם היצרניות המובילות בעולם בתחום הלבשת גברים. רבגוניות ומגוון עצום של סגנונות, מאפשרים ל"סמי את מאיר" לפנות לקהל לקוחות מגוון ולספק את החליפות המרהיבות והאיכותיות ביותר שעונות על כל טעם ומתאימות לכל אירוע ושימחה. אם אתם מחפשים את הלוק האלגנטי והיוקרתי ובגדי גברים איכותיים שיתאימו כמו לימים המיוחדים וכך גם ללבישה נוחה ביום יום, הנכם מוזמנים להגיע ולהתרשם ממגוון המוצרים שבחנויות הרשת.

מגוון יצרנים וסגנונות שונים של הלבשת ערב לגברים

בסמי את מאיר מאמינים כי על איכות פרטי ההלבשה אסור להתפשר, במיוחד כאשר מדובר על חליפות ובגדים לאירועים לגברים לילדים ולנערים, לכן ברשת מקפידים לייבא רק את חליפות האיכות ולהעשיר את הקולקציות של החנויות רק עם פרטי הלבשה ייחודיים ויוקרתיים במיוחד.

בחנויות הרשת תוכלו למצוא חליפות של החברות המובילות כגון סיגמן, בגיר, אימפריו ולנטינו, ולנטינו, סארר, גוסטו ובמוס וכמו כן גם ג'ינסים, טי שרטים וסריגים של המותגים המובילים בהלבשת הגברים שלא תמצאו בחנויות האחרות.

במחלקת ההנעלה הייחודית שהוקמה במסגרת חנויות הרשת, תוכלו לרכוש נעלי ערב איטלקיות ונעליים בסגנון ספורט אלגנטי מהמותגים המובילים בעולם, אשר ידועים בזכות איכות המוצרים והקווים המיוחדים שמאפיינים את מוצרי החברה.

השירות שלו זוכים לקוחות החנות

על מנת לספק את השירות הטוב ביותר ב"סמי את מאיר" מקפידים על יחס אישי, על שירות אדיב וסובלני ועל מתן ייעוץ של המומחים וזאת על מנת להתאים לכל לקוח את המראה הייחודי שהוא רוצה. מחירים נוחים וקבלת פנים חמה ונעימה מצפים לכם בתור לקוחות הרשת ובזכות איכות המוצרים הנמכרים בה מובטח לכם שימוש נוח ונעים כי כל בגד שתרכשו ב"סמי את מאיר" ישרת אתכם נאמנה זמן רב לאחר האירוע.