אופנה לגבר – יש דבר כזה…

בדרך כלל המראה של גבר בחליפה מהודרת הוא לא כל כך טיפוסי לנוף הארץ ישראלי. ברוב המקרים אנו ניחשף לגברים הלבושים בחליפה מחויטת ומפוארת רק ביום החתונה, וגם אז הלבוש יכוון בעיקר לצילומים ולאחר מכן הלבוש המהודר הכולל ז'קט וחולצה מכופתרת יוחלף במהרה לחולצה משוחררת ואוורירית. לרוב הגברים בישראל ישנה חליפה אחת בלבד במלתחתם. אם מדובר בגברים מעולם העסקים, יתכן שמבחר החליפות שהם יחזיקו בארון יהיה גדול יותר.

התפתחויות בעולם האופנה של גברים

על אף הדינאמיות שמאפיינת את עולם האופנה לצד הסגנונות והעיצובים המתעדכנים תדירות, החליפה הגברית הצליחה לשמור על קו עיצוב קלאסי בוריאציות שונות ועם שלל צבעים שמתאימים לעונות השנה המתחלפות. החליפה המסורתית שלא לומר הנצחית תשתלב היטב עם נעליים איכותיות, חולצה מכופתרת או חולצת טי-שרט יפה. אופנת גברים היא תחום בפני עצמו כיום ויותר מעצבים בוחרים להתמקד ולעסוק רק בנישה הזו. כתוצאה ריבוי האפשרויות בתחום התרחב וגברים כיום יכולים להתאים לעצמם לבוש מהודר ויפה.

כיצד לבחור חליפה איכותית לגבר?

קיימים כמה אלמנטים המחייבים התייחסות כאשר בוחרים חליפות לגברים. הראשון הוא סוג הבד. חשוב תחילה להתאים את הבד למזג האוויר. בישראל מזג האוויר הוא חם ברוב ימות השנה כך שרצוי לבחור חליפות דקות יחסית, אווריריות ונושמות. חליפות שנתפרו מבדים עבים יותר או אף בשילוב צמר יתאימו כמובן לעונת החורף. בכל אופן ההמלצה שלנו היא חליפה המשלבת חומרי פוליאסטר אשר שומרת על מראה נקי ומגוהץ לאורך כל שעות היממה. אין צורך לבחור בצבעים עזים במיוחד וניתן תמיד לשלב בחליפה גוונים דומים.

סמי את מאיר

ברשת האופנה האקסקלוסיבית, סמי את מאיר, ישמחו להעניק לכם מידע אמין ומקצועי בנוגע לסגנונות העיצוב המובילים והנחשבים ביותר באופנת גברים. הרשת פועלת כבר למעלה מארבעים שנים ולה קהל לקוחות נאמן ושבע רצון. סמי את מאיר עובדים עם היצרניות המובילות ביותר בעולם בתחום אופנת הגברים, מה שמספק לכם הגברים שפע של אפשרויות בחירה מגוונות שוודאי יענו על כל צרכיכם ואף למעלה מכך.