אופנה לגבר- לפי אופי ומראה הלקוח

גברים בדרך כלל יעדיפו לרכוש בגד מסוים שמוצא חן בעיניהם בעשרה צבעים שונים. בדרך כלל הם לא ירכשו נעליים יפות ולא נוחות וייקחו בחשבון את הפרמטרים החשובים של זיעה וגיהוץ. בכל חנות בגדים טוענים כי המאפיינים הטיפוסיים של גברים אשר רוכשים בגדים משתנים בהתאם לאופי ומראה הלקוח. וזה אכן נכון אך בכל זאת קיימים כמה קווי יסוד משותפים בין הגברים שכדאי לזכור כאשר הם באים לרכוש בגדים חדשים לעצמם. בארץ ישראל החמה והלחה רוב הגברים היו מעדיפים פשוט להתהלך בבוקסר בלבד.

אופנת גברים בישראל- מאפיינים טיפוסיים

אז נכון שקצת קשה לדבר על אופנת גברים בארץ במיוחד שההשקעה בז'קט איכותי ובסיסי נראית לרובם רכישה מיותרת לגמרי. אולם בשנת 2011 שוק האופנה בישראל גלגל לא פחות מ- 10.9 מיליארד שקלים, וחלק ניכר מכך הוא תודות לקהל הגברים. יש שיטענו כי הגבר הממוצע הישראלי קונה יותר אופנה מאשר בגדים ומעדיף לבצע את הרכישה ללא נשים. יתכן שזה נובע מהסיבה הפשוטה שאופנה כידוע היא לא הצד החזק של גברים, ואילו הם מצידם אוהבים מאד להרגיש חזקים.

הרגלי הצריכה של גברים

גברים בישראל על אף התדמית שהם מנסים לייצר לעצמם, אינם מרושלים וכל הזמן מרחיבים את מלתחתם. השאלה הנשאלת היא מדוע אם כן בישראל קיימות פחות חנויות ורשתות אופנה לגברים. זאת נובע בין השאר מאופני הצריכה של הבגדים. חלק מהגברים יעדיפו להיות פונקציונאליים יותר בגישה שלהם לפריטי לבוש בעוד שגברים אחרים נוהגים להתייחס לבגדים שלהם כצורה לשדרוג ההופעה ומכאן גם משקיעים יותר ברכישה. גברים בדרך כלל רוכשים לפי צורך והצטיידות בעוד שקנייה של נשים מתאפיינת יותר בספונטניות רגעית.

רשתות אופנת גברים אקסקלוסיביות

אצל סמי את מאיר, הרשת הוותיקה ביותר באזור הדרום, תוכלו להיחשף למגוון עצום של סגנונות אופנה מובילים בנישה הגברית. סמי את מאיר היא רשת אקסקלוסיבית שצברה ניסיון של למעלה מארבעים שנים והמוניטין שקנתה לעצמה מאפשרים לכל גבר במסגרת אירועים מיוחדים או בחיי השגרה ליהנות מהלוק האטרקטיבי והאיכותי ביותר.

יום החתונה שלכם הוא היום שבו אתם אמורים להרגיש כמו מלך ומלכה, מלבד שמלת הכלה האיפור והתסרוקת וחליפת החתן, תוכלו לשכור לימוזינה יוקרתית שתיקח מסלון הכלות הישר לחתונה. מלבד תחושת היוקרתיות והפינוק תוכלו להשיג אף כניסה מרשימה ומלכותית לאולם או לגן האירועים, שתיזכר אצל האורחים וכמובן תחקק בליבכם לעד.