הלבשה לגבר- עולם עשיר של נעליים ואביזרי אופנה

להלן כמה מהטרנדים האופנתיים ביותר באופנת הגברים שרצוי שכמה מהפריטים המאפיינים אותם ימצאו גם במלתחה שלך. וגם אם לא כדאי מאד להיחשף אליהם רק כדי שבת זוגתך תדע שאתה מבין היטב על מה היא מדברת כאשר היא ממליצה לך לרכוש נעלי אוקספורד. בשנים האחרונות אופנת הנשים החלה לחלחל גם אל עולם הגברים בין אם מדובר בז'קטים בגזרת בויפרנד, מכנס מחויט עם פנסים, מוטיבים צבאיים או שאר אביזרים גבריים כדוגמת פפיונים או עניבות.

אופנת גברים בעידן של היום

בתצוגות האופנה הגבריות שהוצגו בשנים האחרונות ניתן להבחין בלא מעט פריטים שלרוב מזוהים עם קולקציות הנשים. כך למשל מעצבים רבים החלו לתפור מכנסיים לגברים בגזרת סקיני וכמובן שלא ניתן להתעלם מהנוכחות המרשימה של מעילי הצמר הארוכים עם קשירה. אז לפני שאתה נלחץ אנו מעוניינים להבהיר כי לא מדובר כאן בבגדי נשים לגברים אלא להיפך, מדובר בבגדים גבריים וטרנדיים לכל דבר שיגרמו לכל אישה להתפעל לא מעט מהמראה הכללי שלך.

פריטים נלווים ואופנתיים

פריט צנוע שמומלץ מאד לשלב במלתחה האופנתית הגברית הוא וסט מחויט של חליפה. הוסט בהחלט יוכל לשדרג בכמה וכמה רמות כל יציאה שלך מהבית בעונת החורף הבאה. אנו מדברים על וסט שמהווה חלק מחליפה המורכבת משלושה חלקים. אולם אתה תוכל לשלב את הוסט עם ג'ינס וחולצת טריקו פשוטה חלקה ולא עם חליפה מן הסתם. כובע הקש היו הטרנד של הקיץ ובחורף החליטו ללכת על אותו הקו רק עם בדים יותר כבדים ומחממים. הכובעים לחורף לגברים הם בעלי צבעי חורף בגוונים של חום ואפור.

נעלי אוקספורד

אחד מהפריטים הגבריים שהצליחו לחלחל די באגרסיביות אל אופנת הגברים מקולקציית הנשים הוא נעלי אוקספורד. מדובר בנעליים שעשויות מעור עם שרוכים ותיפורים בחלקם הקדמי לרבות עיטורים בצורה של נקבים קטנים בעור.נשים וודאי ימשיכו ליהנות מהמגמה האופנתית של נעלי אוקספורד גם בחורף הקרוב, ובתוך כך גם אתה תוכל ליהנות מההליכה בהן. נעלי אוקספורד מקנות לגבר הישראלי המסוקס מראה מתעתע מה של לורד אנגלי.

סמי את מאיר- כי על איכות לא מתפשרים

ברשת האופנה האקסקלוסיבית סמי את מאיר ישמחו לספק לכם מגוון טיפים איכותיים שיהפכו את המראה הכללי והשגרתי שלכם ליוצא מגדר הרגיל ולאטרקטיבי במיוחד. הרשת צברה ניסיון של למעלה מארבעים שנים בתחום ההלבשה לגברים וכיום עובדת עם כמה מהיצרניות המובילות ביותר בתחום.