התאמה אישית לחליפת הבר מצווה

התאמה אישית לחליפת הבר מצווה לפי אופי ומראה החתן

לא מעט גברים מאמינים באת ובתמים כי ניתן לדחות עד לרגע האחרון את בחירת החליפה ליום החתונה. רבים חושבים כי להבדיל משמלת הכלה המחייבת מדידות ועוד החלטות עיצוביות שונות, בחירה של חליפת חתן היא פשוטה למדי. אולם מבחן המציאות מראה אחרת, מעבר לשאלות הרגילות כגון התאמת החליפה לנתוני הגוף או התייחסות לרכיב הנוחות של החליפה, המון גברים לא מודעים לחשיבות הרבה שיש לבחירת הבד של החליפה. הבד יכול להיות אטום או אוורירי, בד צמר או פוליאסטר, סינתטי או פשתן וכן הלאה.

שלבים ראשונים בבחירת החליפה

בכל אופן קבלת אינפורמציה ראשונית על הבדים היא אבן דרך מרכזית במסגרת בחירת חליפה לחתן. כתוצאה מכך כדאי לקנות את החליפה כחודש לכל הפחות טרם האירוע הגדול ולהימנע מקנייה של חליפה בדקה התשעים. אם הזמנתם חליפה בהתאמה ועיצוב אישי, יש להגיע לשלב המדידות כשלוש פעמים.המזג האוויר הישראלי מחייב את החתן לבחור את החליפה בהתאם לו. הקיף הופך להרבה יותר חם ולח והחורך בלתי צפוי. אם הבד של החליפה לא יתאים לאקלים, החליפה תיצור תחושה של אי נוחות, מחנק ואף לחץ מיותר לגמרי.

אפשרויות שונות לרכישה

קיימות שתי אפשרויות מרכזיות בכל הנוגע לבחירת הבד לחליפה. ראשית ניתן לרכוש חליפה בחנות, כאן רצוי לברר מהו הבד שממנו נעשה הז'קט, המכנסיים והחולצה. אפשרות אחרת היא לקנות חליפה מתופרת ובמסגרתה ישנה אפשרות לקבל ייעוץ לגבי הרכב הבדים האולטימטיבי. יש לקחת בחשבון כי בחירת בדים איכותיים, מטבע הדברים, תייקר את מחירי החליפה. אולם עדיף לקנות חליפת חתן באיכות גבוהה שתוכל לשמש את הגבר יותר מפעם אחת בחיים, ולא חליפה שתשכב בארון ללא כל שימוש במשך שנים.

לפנות אל המומחים ביותר בעולם הלבשת הגברים

אם ברצונכם למצוא את חליפת בר המצווה האידיאלית לנער אין ספק כי הרשת הוותיקה והאקסקלוסיבית סמי את מאיר, היא הכתובת הבאה שלכם. סמי את מאיר היא אחת מהרשתות המוכרות באזור הדרום ומתמחה בחליפות לחתנים ולחתני בר מצווה. אנו נשמח לעמוד לשירותכם עם ניסיון עשיר בהלבשת גברים ושפע של אפשרויות נהדרות ואיכותיות.