חליפות חתן סקיני בגזרת סלים פיט

יום העצמאות עבר ועונת החתונות נפתחה באופן רשמי. מכאן יש לחשוב היטב על פריטי הלבוש העונה כי כידוע נשים ובמיוחד כלות דואגת לעצמן היטב ויודעות לעשות זאת בכוחות עצמן. בשורות הבאות ברצוננו להפנות את הזרקור אליכם החתנים גם אם החלטתם מה ברצונכם ללבוש ביום החתונה וגם אם בת זוגתכם די אמרה לכם מה האופציות הכי כדאיות. להלן כמה הצעות לבוש לרבות עדכונים חדשניים ממיטב המעצבים שאחראיים על אופן המראה והתדמית של גברים ביום חתונתם.

הצעות לבוש אטרקטיביות ליום החתונה

כיום מיטב המוחות בעולם סטיילינג והעיצוב עושים את כל המאמצים האפשריים על מנת להתאים את סגנון הלבוש האידיאלי עבור חתנים וכלות. המעצבים בתחום מושפעים מהעדכונים האחרונים ביותר בעולם האופנה של החתונות ונחשפו למגוון רחב של אירועים וסוגי חתנים שונים שהתלבשו בצורות כאלו ואחרות. הצעות הלבוש שיופיעו להלן יכללו בין השאר חליפות חתן סקיני בגזרת סלים פיט ועוד כמה סגנונות שתמיד ניתן לערוך בהם אי אלו שינויים ולהוסיף לפי טעם אישי אי אלו אביזרים.

המראה הקלאסי מודרני

הבחירה הנצחית שמאפיינת את עולם הגברים שמתעתדים להתחתן בקרוב היא ללא ספק התדמית הקלאסית. מדובר למעשה במראה המושלם לחתן שעדיין מצליח לשמור על ייחודו גם לאחר שנים ארוכות. המראה הקלאסי מודרני נשען כמובן על החליפה הגברית הטיפוסית. בסגנון זה ניתן למצוא מגוון רחב של חליפות בגזרת סלים פיט בצבעים שונים כמו למשל כוח, אפור ושחור. פריטי הלבוש שירכיבו את החליפה עצמם הם חולצה לבנה מחויטת עם כפתורים שחורים, פסי כפתרה, צווארון מכופתר וכן הלאה.

סגנון הסלים פיט

כמובן שניתן לשנות את גוון החולצה בהתאם למבחר הצבעים של החולצות המוצעות בגזרת הסלים פיט. אביזרים מומלצים נלווים לחליפה שיוכלו להשלים את המראה ברמה האידיאלית יהיו חגורות מעור ונעלי עור שחורות. קיים בנוסף מבחר עשיר של עניבות פרפר או עניבות מהודרות עבור החתנים הקלאסיים ביניכם. ההמלצה שלנו היא ללא שום ספק עניבת פרפר שיכולה להלום היטב את החתן הקלאסי ומתאפיינת במראה אלגנטי ועכשווי כאחד.

סמי את מאיר

רשת האופנה הגברית האקסקלוסיבית- סמי את מאיר, מזמינה אתכם עוד עתה להתרשם משפע עצום של סגנונות עיצוב איכותיים הכוללים בין השאר את סגנון הסלים פיט לחתנים. סמי את מאיר היא אחת מהרשתות הוותיקות ביותר בעולם הלבשת חתנים וחתני בר מצווה הפועלות באזור הדרום וצברה ניסיון של למעלה מארבעים שנה.