חליפות חתן- שיבהירו לה למה היא מתחתנת איתך

מבחינתו של החתן כמו הכלה, חליפתו ליום החתונה מהווה את הפריט החשוב ביותר. החליפה עצמה חייבת להתאים ברמה האידיאלית לחתן, הן מבחינת הנוחות והן מבחינת אופן ההתאמה בינה לבין החולצה של החתן. כדי שהמראה הכללי יהיה מושלם חשוב להקפיד לא רק על החלקים המרכיבים את החליפה אלא גם על האביזרים הנלווים לה שלמעשה עושים את ההבדל הגדול בין חליפה סטנדרטית לחליפה מנצחת. החליפה עצמה, יש לציין היא רק חלק מהסט הכולל של הלבשת חתן ונלווים לה המון פריטי חובה.

אביזרי חובה נלווים לחליפה

פריטים אלו כוללים בין השאר את העניבה, ומיותר לציין כי למעשה ללא עניבה אין חליפת חתן. את העניבה לחליפה חשוב להתאים לחולצה ולאו דווקא לחליפה ובפרט לפי הצבעים השולטים. יש להבין כי במהלך האירוע החתן יוריד את חלקי החליפה השונים ורוב הזמן השילוב שיהיה ניכר לעין הוא זה של העניבה והחולצה. לא מעט חתנים כיום בוחרים להתהדר בעניבת פרפר שעשתה קמבק רציני מאד לאחרונה. מנגד ישנם גם חתנים רבים שמעדיפים ללבוש עניבות דקות בגווני פסטל או בצבע שחור, תכלת, סגול וכן הלאה.

בחירת שעון יוקרתי

אביזר חובה נוסף שיש לשלב במסגרת ההלבשה לחתן הוא שעון ורצוי שיהיה זה שעון יוקרתי ומרשים על מנת להעניק לחתן נדבך נוסף של יוקרה ופאר. לא מעט חתנים זוכים לשעון חדש כחלק מהמתנות הניתנות במסיבת האירוסין שלפני החתונה או החינה שלקראתה. אם לא השגתם בצורה זו שעון הרי שניתן להצטייד בשעון של אחד מבני המשפחה או של חברים קרובים כדי להיראות במהלך האירוע וכן בתמונות ממנו כמה שיותר ייצוגיים. לאחר מכן חשוב להתאים חגורה איכותית ועדיף שתהייה חלקה וחדשה למכנס ולשאר חלקי החליפה.

רשתות מובילות בהלבשת גברים וחתנים

ברשת הוותיקה והאקסקלוסיבית סמי את מאיר ישמחו להעמיד לרשותכם מבחר עשיר ומגוון של חליפות לחתנים עם שלל אביזרים נלווים לשדרוג המראה. הרשת פועלת למעלה מארבעים שנים בעולם הלבשת הגברים ועובדת מול מיטב היצרניות בעולם כך שללא שום ספק מדובר בבחירה האידיאלית.