חליפת חתן- מה שחלמת ובתקציב שלך

כיום ישנו מגוון רחב של חליפות חתן בטווח מחירים גמיש במיוחד שמאפשר לכל גבר ליהנות מהתדמית המושלמת באחד הימים המרגשים ביותר בחייו. בין המגוון הזה לא ניתן להתעלם מהסגנון הקלאסי מסורתי שמזוהה עם חליפה שחורה המורכבת משלושה חלקים, חולצה לבנה מכופתרת לעניבה בעיצוב סולידי. אולם לאחרונה ישנה אלטרנטיבה למראה של החתן המסורתי שבאה לידי ביטוי בעיצובים מרשימים עם אמירות ייחודיות ומסרים שלא יכולים להשתמע לשתי פנים.

חופש בחירה בבחירת החליפה

מעצבי העל למעשה החלו בטרנדים חדשים לעיצוב של חליפות לחתנים, ולאחר זמן מועט קו העיצוב שלהם יושם גם במסגרת פסי הייצור ההמוניים. התוצאה ברורה מאליה, כיום חתנים מסוגלים ליהנות מאפשרויות עשירות המעניקות להם חופש בחירה מוחלט ברכישת או השכרת החליפה האולטימטיבית עבורם. חופש בחירה זה אפשר גם לחתנים להיות מעורבים במידה גדולה יותר בהפקת ותכנון החתונה. מדובר באלמנט קריטי שכן ארץ ישראל כידוע בעיקר מבחינת האקלים, מעמידה לא מעט קשיים בפני החתנים והכלות כאחד.

טווח מחירים רחב

עם התרחבות התחום של עיצוב חליפות לחתן החלו גם לרדת המחירים תודות לתחרות הפורה בתחום. למעט חליפות חתן חדשות ניתן כיום גם להשכיר חליפות יד שנייה שמבחינת איכותן והמראה שלהן אינן נופלות מכל חליפה חדשה אחרת במחירים כמעט לא נתפסים. בבואכם לבחור חליפת חתן יש להביא בחשבון לא רק את המחירים אלא גם את מזג האוויר והטמפרטורה שהולכת לשרור במהלך החתונה. בישראל כידוע האקלים חם מאד לאורך מרבית ימות השנה. חליפה המורכבת משלושה חלקים עשויה להוות בעיה מהבחינה הזו.

בחירת חליפה בהתאם למזג האוויר

חתן שבוחר להתחתן בחליפת שלושה חלקים סביר להניח יסבול מהזעה וחום במיוחד תחת עצמת אור הפרוז'קטורים שמסביב לחופה. על מנת להימנע מכך ולהבטיח חוויה נינוחה במהלך האירוע כולו חשוב להתאים את סוג הבד של החליפה, את אופן התפירה ועוד אלמנטים אחרים לפי מזג האוויר. בקרב מעצבים מובילים בתחום תוכלו ליהנות ממבחר אפשרויות הרבה יותר רחב ולעתים גם מהטבות והנחות משתלמות.

רשתות אופנה אקסקלוסיביות ומובילות

ברשת האופנה האקסקלוסיבית- סמי את מאיר, מעמידים לרשותכם לא רק ניסיון עשיר של למעלה מארבעים שנה אלא גם מבחר עצום ומגוון של חליפות איכותיות ומעוצבות לחתנים ולחתני בר מצווה. הרשת עובדת כיום עם מיטב היצרניות בעולם הלבשת הגברים ועל כן מאפשרת ללקוחותיה ליהנות מהלוק המושלם באחד מהאירועים המשמעותיים ביותר בחייהם