מה זה בדיוק ספורט – אלגנט באופנה לגבר?

ישנם כמה וכמה פריטי לבוש המזוהים עם אופנת גברים ספורט אלגנט. כמה מהפריטים החשובים והמרכזיים הללו מזוהים עם ז'קט מקטורן ספורטיבי אלגנטי או במילים אחרות בלייזר. ההבדל בין השניים הוא די פשוט כאשר הבלייזר מתייחס לז'קט שבא כפריט בודד ולא כחלק מסט שלם של חליפת שני או שלושה חלקים. ניתן לומר כי החליפה למעשה מייצגת את שריון הג'נטלמן המודרני והאמיתי. המונח בלייזר במקור הוא מאנגליה של המאה ה- 19 והוא הוצמד בעיקר לז'קטים. הכוונה המקורית התייחסה אומנם לז'קט פשוט ויומיומי.

פריטי לבוש ספורט אלגנט

הבלייזר במקור הגיע בצבעים אחידים ובגזרה יחסית רופפת ומאד נוחה. אנו נתמקד בשורות הבאות בפריט לבוש זה מכיוון שהוא מתייחס בצורה המובהקת ביותר לאופנת גברים ספורט אלגנט שהחלה לצבור לא מעט תאוצה בשנים האחרונות ולא בכדי. אופנת ספורט אלגנט כשמה כן היא, מתאפיינת במראה קליל ספורטיבי ונינוח מבלי לאבד את הטעם המעודן והיוקרתי. ניתן לשלב במסגרת ההלבשה הספורטיבית אלגנטית נעלי ספורט ולא להיראות כאילו זה עתה יצאתם מחדר כושר או מאימון מפרך.

מה ההבדל בין ז'קט לבלייזר?

בלייזר להבדיל מז'קט של חליפה ניתן ללבישה בנפרד עם ג'ינס או עם מכנסיים מבדים רכים. שילובים אלו יאפשרו לכם להיראות מושלם, אלגנטיים ך יחד עם זאת קלילים ומשוחררים. ניתן תמיד ללבוש את ז'קט החליפה כבלייזר מכיוון שהוא מאד נינוח וגזרתו היא יומיומית. ז'קט מאידך גיסא הוא יותר נוקשה וכבד מבחינת העיצוב וישנו קושי לא מבוטל להתעלם ממאפיינים אלו במסגרת המראה הכולל. ז'קט להבדיל מבלייזר נעשה ונתפר לרוב מחומרי גלם יותר עדינים, עם דש וכפתורים והמגע שלו יותר חלק מבחינת הטקסטורה שלו.

שילוב מנצח

מלבד ז'קטים, ישנם עוד כמה פריטי לבוש שמאפיינים את סגנון האופנה ספורט אלגנט. אלו יכולים לבוא לידי ביטוי בחולצות דקיקות יחסית עם הדפסים בעיצובים מעניינים וצבעוניים. כדי להשיג את הנגיעה האלגנטית ניתן תמיד לשלב את החולצה הפשוטה עם מכנסיים מחויטים או להיפך, לשלב מכנס ג'ינס פשוט עם חולצה מכופתרת מבד עדין ורך.

אם ברצונכם להבין בדיוק מהו סגנון העיצוב הספורטיבי אלגנטי, אנו מזמינים אתכם עוד להתרשם מהחליפות המעוצבות והמרשימות שמציעה הרשת האקסקלוסיבית- סמי את מאיר. מדובר באחת הרשתות הוותיקות ביותר באזור הדרום אשר מתמחה בהלבשת חתנים וחתני בר מצווה. היא פועלת מול כמה מיצרניות האופנה לגברים הטובות ביותר בעולם ומעמידה לרשות לקוחותיה מגוון עשיר ואיכותי של פריטי לבוש.