עידן האופנה לגבר זה כבר קורה…

המראה המינימליסטי מתאים ברמה האידיאלית לעונת הקיץ שבאה עלינו לטובה. כאן הרגע להתחיל לפתח קצת חוש ומודעות לאופנה, להשקיע מעט יותר בטיפוח ובהיגיינה וכמובן בפריטי הלבוש הנכונים. חולצת טי שרט היא בחירה מצוינת אולם תלוי באיזו חולצה בחרת. להלן כמה טיפים ועצות ידידותיות למי מכם שמעוניין להשתלב במיטב הטרנדים של עולם אופנת הגברים העכשווית.

המראה הזרוק אבל האסתטי

אז אם תמיד אהדת והתחברת למראה הזרוק, אנו שמחים לבשר לך שגם כאן ישנם כללים שרצוי מאד להקפיד עליהם במיוחד עם בואה של עונת הקיץ. ניתן לחלק בצורה גסה את המראה הזרוק לשניים, גברים בעלי עודף ביטחון עצמי וגברים שלוקים בחוסר ביטחון עצמי. לשני סוגי הטיפוסים הללו יש מקום, אולם עם מעט אהבה ומינימום השקעה תוכל גם אתה עדיין להתלבש זרוק אולם באופן שימקם אותך בדיוק באמצע. הכלל הראשון שעליו יש להקפיד הוא המראה הנקי. הקיץ עבור הגברים הוא חגיגה לעיניים- מחשופים, בגדי ים וכן הלאה..

טי שרט בסטייל

אולם שים לב כי אותן הבחורות שאתה בוחן יבחנו אותך בחזרה, והן מתמקדות במכלול השלם ולא רק בכמה פריטים בודדים. כדי להישאר נאמן לעצמך ועדיין ללבוש את פריטי הלבוש שאתה אוהב ונוח לך בהם כדאי תמיד ללכת על טי שרט אך כזה משובח. אם עד עתה התרגלת לפזר לא מעט כספים על ג'ינסים של מותגים מובילים אנו ממליצים לך עתה לנתב את ההשקעה לכיוון אחר. החלק העליון תופס הרבה יותר מקום לפחות מבחינתן של הנשים של תמיד שמות לב לסוג הג'ינס שאתה לובש ולמותג שלו.

הדפסים וכיתוב

אפשר תמיד להתפרע עם הצבע אך יש להקפיד במקביל על תפירה מדויקת, חזקה ואחידה. הימנע כמו מאש מחיקויים של מותגים. בכל הנוגע להדפסים ולכיתוב על גבי החולצות תשתדל לא להתפרע ולצאת כמה שיותר פוליטי ולא רוחני לצורך העניין. הומור זה הדבר החשוב ביותר אך לא מהסוג הוולגארי. התכלית של ההדפס או הכיתוב על החולצה מסתכם בפיק אפ ליין ותו לא.

סמי את מאיר

רשת האופנה המובילה- סמי את מאיר מקפידה לעמוד בכל הסטנדרטים המחייבים ומתעדכנת בהתאם למגמות העכשוויות ביותר בעולם האופנה לגברים. סמי את מאיר נחשבת לרשת הוותיקה ביותר בתחום הלבשת החתנים וחתני בר מצווה באזור הדרום. היא צברה ניסיון עשיר של למעלה מארבעים שנים מה שמבטיח לקהל לקוחותיה ליהנות בסופו של יום מהלוק האלגנטי, העכשווי וההולם ביותר את מבנה הגוף.